BAĞLILIK MÜLAKATLARI EĞİTİMİ

Etkinlik Tarihi: 24.03.2021
Etkinlik Saati: 10.00 - 16.00
Lokasyon: PERYÖN Akademi Dijital Eğitim Platformu
Eğitmen: Demet Uyar

İçerik +

·         Pozitif Psikoloji Nedir

·         Güçlü Yönlere Odaklanmak

·         Pozitif Sorgu Metodolojisi

·         Pozitif Soru Sorma Becerisi

·         Derin Dinleme Becerisi

·         Aktif Yapıcı İletişim Kurma Becerisi

·         Çıkış Mülakatı Yerine Bağlılık Mülakatı

·         Örnek Mülakat Sorularıyla Uygulama

·         Mülakat Sonuçlarından Veri Analizi

 

 

Eğitimin Amacı +

İnsan Kaynakları profesyonelleri çalışanlarla düzenli aralıklarla bağlılık mülakatları yaparak onların kurum kültürüne dair deneyimlerini öğrenebilirler. Bu görüşmelerle hem performansından memnun olduğunuz tüm çalışanlarınızı hem de yetenek havuzunuzdaki kişileri dinleyerek onları kuruma bağlayan veya motivasyonlarını düşüren konuları öğrenebilir ve gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz. Çalışan ihtiyaçlarını anlamak için çıkış mülakatı yapmayı beklemeyin. İş işten geçmeden bağlılık görüşmeleriyle psikolojik güven ortamını sağlayabilirsiniz.

Eğitime Kimler Katılmalı ? +

İK Profesyonelleri

Eğitmen Detayı +

Demet UYAR

Özel İzmir Amerikan Lisesi mezunudur. Ardından Boğaziçi Üniversitesi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nü bitirdi. University of London, İngiltere’de Örgütsel Davranış alanında Yüksek Lisans yaptı. Bankacılık, turizm, teknoloji, dış ticaret, sanayi, medya ve ilaç sektörlerinde satış, pazarlama ve finans alanlarında çalıştı. 

1997 yılında Navitas’ı kurdu. 2004 senesinde Türkiye’nin ilk uluslararası koçluk okulunu başlattı. Koçluğun Türkiye’deki öncülerinden biri olarak 2002 senesinden beri yöneticilere koçluk yapmanın yanı sıra Koçluk ve Mentorluk, Duygusal Zeka, Pozitif Psikoloji ve Liderlik alanlarında eğitimler vermektedir. “Yönetimde Koçluk Yaklaşımı” kitabının eş yazarıdır. 2009’da ICF’ten onay alan Türkiye’nin ilk koçluk programı olan “Gelişimsel Keşif Koçluğu” modelinin yaratıcısıdır.

Demet Uyar, ICF - International Coach Federation Türkiye’nin kurucu üyesi, EMCC – European Mentoring and Coaching Council Mentorluk Çalışma Grubu Lideri ve OGAD - Otizm Güçlü Aile Derneği’nin kurucusudur.

Katılım Ücretleri +

PERYÖN Üyesi : 700 TL (%18 KDV hariçtir)
Katılımcı : 875 TL (%18 KDV hariçtir)

Hemen Kayıt Ol +Tebrikler !


Eğitim katılım talebiniz alınmıştır.
Gerekli incelemeler yapılıp sizinle iletişime geçilecektir.