Eğitim Takvimi

Yeni Dönem, Organizasyon Yapılarına Yeni Yaklaşımlar Çalıştayı

Etkinlik Tarihi: 17.03.2021
Etkinlik Saati: 10.00 - 12.00
Lokasyon: PERYÖN Akademi Dijital Eğitim Platformu
Eğitmen: İdil Türkmenoğlu

İçerik +

Yeni dünyada “insan ve organizasyonlar” açısından yaşadığımız değişimler pandemi ile hızlandı. Yetenekten, müşteriye ulaşmaya kadar her alandaki rekabet, hız ve  yenilikçilik gerektiriyor. Bu webinarda, organizasyonlarımızı yapılandırırken kurduğumuz sistemler, kurumsallaşma, ağırlaşma ve yavaşlama haline geliyor mu? Yeniden çevikliği nasıl kazanırız? gibi sorulara İK, insan ve organizasyon açısından yanıtlar vereceğiz.25 yıldır insan, organizasyonlar, kültür ve değişim üzerine çalışan İdil Türkmenoğlu hazırlamakta oldugu son kitabından da ön-paylaşımlar yaparak alışkanlıklarımıza meydan okuyacak.

Eğitimin Amacı +

Yeni dünyada “insan ve organizasyonlar” açısından yaşadığımız değişimler pandemi ile hızlandı. Yeniden çevikliği nasıl kazanırız? gibi sorulara İK, insan ve organizasyon açısından yanıtlar vereceğiz.25 yıldır insan, organizasyonlar, kültür ve değişim üzerine çalışan İdil Türkmenoğlu hazırlamakta oldugu son kitabından da ön-paylaşımlar yaparak alışkanlıklarımıza meydan okuyacak.

 

Eğitime Kimler Katılmalı ? +

İK Çalışanları

Eğitmen Detayı +

İdil Türkmenoğlu

Yönetici, Yazar, Danışman, Konuşmacı, Öğretim Görevlisi

Boğaziçi İşletme Bölümü'nden mezun. Doğuş Grubu’nda Garanti Bankası, Garanti Sigorta, Humanitas ve NTV Yayın Grubu'nda İK, Eğitim ve Pazarlama Direktörü olarak çalıştı.  Bank of America'da iş üzerinde eğitim gördü ve Wharton'da Stratejik İK sertifikasını aldı.

Boyner Grup’a 2001’de Benkar'la geçti. Daha sonra Beymen'in İK ve Eğitimini yönetti. 2003-2005 arasında sabbatical yaptı, University of Michigan'da “Pozitif Yönetim”in  çalışmalarına katıldı.

2005-2011 arasında Boyner Holding İK ve İletişim Koordinatörü olarak çeşitli gelişim projelerini yürütmek üzere esnek zamanlı çalıştı. Aynı zamanda Prof.Üstün Dökmen’in ekibinde danışmanlık/eğitim projelerinde yer aldı. İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde Uygulamalı Psikoloji lisansüstü çalışmasını tamamladı, sırasıyla İstanbul, Yeditepe ve Koç Üniversitelerinde ders verdi. Şimdi Boğaziçi’nde derslerine devam ediyor. 2011’de full time olarak Boyner Grup’a geri dönen Türkmenoğlu, 2014’ten 2018 Şubat ayına kadar Boyner Grup’ta İnsan Kaynakları, Kurumsal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik’ten Sorumlu Başkan Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyesi olarak görev yaptı.

Çeşitli internet sitelerinde, Boğaziçi’nde, Cosmopolitan'da ve Milliyet’te köşe yazıları yayımlandı. İlk kitabı "Ofis Hikayeleri" Kasım 2005'te Epsilon'dan, beşinci baskısı yapılan “Pozitif Yönetim” Elma’dan yayımlandı. Sektörel birçok ödülün sahibi, ayrıca 50CHRO arasında. PERYÖN (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği) ve ÖSGD (Özel Sektor Gonulluler Derneği) ve Global Compact Türkiye Yönetim Kurulu Uyesi. SHRM (Society of Human Resources Management), IPPA (International Positive Psychology Association) üyesi.

Fatih Türkmenoğlu ile evli. Talia ve Mira’nın annesi.

Katılım Ücretleri +

PERYÖN Üyesi : 320 TL (%18 KDV hariçtir)
Katılımcı : 400 TL (%18 KDV hariçtir)

Hemen Kayıt Ol +Tebrikler !


Eğitim katılım talebiniz alınmıştır.
Gerekli incelemeler yapılıp sizinle iletişime geçilecektir.