PERYÖN İnsan Yönetimi Kongresi

PERYÖN KONGRE BU YIL ‘MASKESİZ’….

Pandemi süreci sektörler, devletler ve bireyler için bütün referansların yok olduğu, hazırlıkların ve iş yapış yöntemlerinin yeni baştan tasarlandığı ve birçok konuyu birbirimize danışarak etüt etmemizin gerektiği büyük bir belirsizlik sürecini beraberinde getirdi. Yaşanmayanı yaşattığı için fazlasıyla öğreticiydi.

Artık yüzümüzü geleceğe dönme zamanı geldi. Yaşadıklarımızdan edindiğimiz tecrübeyle geleceği tasarlamamız gerekiyor. PERYÖN – Türkiye İnsan Yönetimi Derneği olarak 28 yıldan bu yana aralıksız düzenlediğimiz PERYÖN İnsan Yönetimi Kongresi’ni bu yıl, şimdilerde temellerini attığımız ‘gelecek’ ve ‘yeni çalışma hayatı’na dair her türlü detayı masaya yatırmamız gerektiği için “MASKESİZ” temasıyla yapacağız. Her sene olduğu gibi bu yıl da iş dünyasını alanında uzman profesyonellerle bir araya getirecek ve geleceğe doğru hep beraber nasıl yol alacağımızı birlikte bulacağız. 

28. PERYÖN İnsan Yönetimi Kongresi’ni 25-26-27 Kasım 2020 tarihlerinde online olarak gerçekleştireceğiz. İş dünyasını ve gençleri; sadece görüneni değil fazlasını, şimdiyi değil geleceği, makinayı değil insanla yapay zekayı, nelere hazır olup nelere hazır olmadığımızı, iyi olmayı, cesareti ve yeni liderliği hep birlikte ‘MASKESİZ’ konuşmaya davet ediyoruz. 

Kongre’mize kayıt yaptırmak, program ve katılıma ilişkin güncellemelerden haberdar olmak üzere [email protected] adresine bir e-posta iletebilirsiniz. 

Sağlıcakla kalın, bizimle olun,

Berna Öztınaz

PERYÖN – Türkiye İnsan Yönetimi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı