PERYÖN, Gençler için Yeni Bir Gelişim Projesine İmza Atıyor!

 

PERYÖN, Gençler için Yeni Bir Gelişim Projesine İmza Atıyor!

Şimdi ve gelecek için daha iyi bir çalışma yaşamına liderlik etme vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren PERYÖN - Türkiye İnsan Yönetimi Derneği, çatısı altında kurduğu PERYÖN Genç Danışma Kurulu için projelerine devam ediyor.

PERYÖN, SDL - Strateji Dinamikleri Lab.© markası ile aktif öğrenmeye destek olacak yeni bir gelişim projesine imza atıyor.

PERYÖN Akademi ve Execution Partners ortaklığıyla Abdi İbrahim sponsorluğunda hayata geçirilen, PERYÖN Genç katılımcılarına ücretsiz bir stratejik düşünme - karar verme ve deneysel beceri geliştirme çalışması olan SDL - Strateji Dinamikleri Lab. ©, 24 Haziran 2021 saat 10:00’da PERYÖN Genç Üyelerine özel bir webinarla tanıtımını yapacak.

Global rekabetçi bir pazarda kazanan, başarılı stratejinin geliştirilmesi ve uygulanmasına ilişkin egzersiz ve deneyim yaşanmasını sağlayan bu platformda katılımcılar temsili olarak 10 yıl kendi şirketlerini, takım arkadaşlarıyla, gerçek rekabet ve piyasa şartlarında yönetebilecek.

Strateji içine girmek isteyen ve oyunlaştırılmış öğrenemeye istekli gençler, fark yaratacak bir öğrenme yolculuğuna çıkacak. Yarışmayı harekete geçiren ve rekabet duygusunun ortaya çıkmasını sağlayan bu oyunun sonunda kazanan ise strateji olacak!

Başvurular, bilgilendirme webinarını takiben PERYÖN Genç Danışma Kurulu üyelerinden alınacak ve kontenjan 40 kişiyle sınırlı olacak.

Haber arşivimize ulaşmak için tıklayınız.