Canan Demiral

Canan Demiral

The Coaching Company Kurucu Ortağı

Canan Demiral, Ege Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi, İşletme İktisadı Enstitüsü Yöneticilik İhtisas Programını tamamlamıştır.

Çalışma hayatına 1983 yılında otomotiv sektöründe İsuzu- Skoda markalarının satış ve pazarlama uzmanı olarak başlamış,1986-2001 yılları arasında Alarko Holding Eğitim Müdürü olarak devam etmiştir. 2001-2003 yılları arasında Yordam Danışmanlık’da Proje Koordinatörlüğü yapmış, 2003-2005 tarihleri arasında Mentor Executive Coaching firmasında ortak olarak yer almıştır. Mayıs 2005 de Koçbank Eğitim Uygulama Yöneticisi olarak çalışmaya başlamış, Koçbank Yapı Kredi birleşmesi sonrasında Yapı Kredi Bankası Eğitim Uygulamaları Müdürü olarak çalışmasına devam etmiştir.. Yapı Kredi Bankacılık Akademisinin kuruluşunda aktif rol almıştır. Halen The Coaching Company kurucu ortağı olarak danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

İş hayatının hemen hemen tamamında eğitim geliştirmesi, liderlik gelişimi, kurumlarda koçluk ve mentorluk sistemlerinin oluşturulması çerçevesinde çalışmalar yapmıştır. Mesleğin gelişimine verdiği önem nedeniyle 1987 yılında üye olduğu Peryön’de; 2 dönem Yönetim Kurulu Üyeliği ve Genel Sekreterlik, 3 dönem Denetim Kurulu Üyeliği yapmış ve halen Etik Kurulu Başkanı olarak destek vermeye devam etmektedir.

Seyahat etmek ve gittiği yerleri fotoğraflamak hayatında önemli bir yer tutmaktadır.