PERYÖN İnsana Değer Ödülleri’nin ana amacı; insan kaynakları yönetimi alanında yenilikçi / yaratıcı ve başarılı uygulamaları tanımak ve örnek teşkil eden nitelikteki çalışmaları sektöre kazandırmak, birbirinden öğrenme sürecini özendirmek ve desteklemek.

16 yıldır sürdürdüğümüz ödül yolculuğumuzdaki yoğun katılım sayesinde, çok sayıda farklı ve özel uygulamayı tanıma ve öğrenme fırsatı bulduk, ayrıca kurumlar için değerli gelişim fırsatları yarattık.

2021 senesinde çok önemli bir adım daha attık ve “bilgiyi üretmek ve paylaşmak için hiçbir sınır olamaz” dedik. En büyük ödülümüz olan “İnsana Değerde Liderlik” artık Avrupa çatı derneğimiz EAPM  ( European Association of People Management - Avrupa İnsan Yönetimi Derneği) tarafından da tanınan bir süreç oldu. EAPM’nin bu takdiriyle; onlarca ülke ve onlarca süreç arasından sıyrılıp, desteklenen tek ödül olmak, ne kadar doğru yolda olduğumuz konusunda bizi bir kez daha yüreklendirdi ve cesaretlendirdi.

İnsan Kaynakları Yönetimi yaklaşımlarının günümüzde, gelişime ve değişime en fazla fırsat sunan alanlardan biri olduğunu göz önüne alarak, deneyimlerimizi paylaşmanın çok önemli olduğunu, bu paylaşımın bize hız ve verimlilik kazandırdığını gözlemliyoruz. Odağına işi ve insanı alan ödül sürecinin sektöre ve iş dünyasına yarattığı katma değer PERYÖN olarak bizi çok gururlandırıyor.

Sektörde sürdürülebilir gelişim için, ödül sürecine katılımınız çok değerli.

Birlikte büyüyoruz, teşekkür ederiz.

PERYÖN ÖDÜL 2024  BİLGİ

ÖDÜL ADIMLARI