İnsan Avantajı Yaratmak Araştırması 2023 Başladı!

Şirketler artık dünya çapında ekonomik gelişmeler, toplumsal krizler, süregelen dijital dönüşüm ve sürdürülebilirliğe geçiş gibi pek çok alanda mücadele gerektiren durumlarla karşı karşıya.

Her zorlu durum ise yeni yaklaşımlar ve farklı beceriler gerektiriyor.

Gelecekteki iş başarısı için insan yönetiminin rolünü anlamak hiçbir zaman bugünkü kadar önemli olmamıştı.

İşte bu nedenle, dünya çapında 660.000'den fazla insan yönetimi profesyonelini temsil eden Dünya İnsan Yönetimi Dernekleri Federasyonu (WFPMA) ve küresel yönetim danışmanlığı firması Boston Consulting Group (BCG) iş birliği ile gerçekleştirilen ‘İnsan Avantajı Yaratmak Araştırması 2023’ (Creating People Advantage 2023), bu yıl zorlu zamanların yönetimine odaklanıyor. Araştırma, size en önemli İK konuları hakkında derinlemesine bakış açıları paylaşma şansı veriyor.

2007'den bu yana kuruluşlardaki insan yönetimi trendleri konusunda dünyanın en kapsamlı ve en ünlü yayını olan bu araştırma, sonuçları ile tüm dünyada İK ekiplerinin yeteneklerini geliştirmesini ve İK liderlerinin gelecekteki iş başarısını yönlendirmesini desteklemeyi amaçlıyor.

Bu yılki araştırmanın sonuçlarının ise Ekim 2023 tarihinde yayınlanması planlanıyor.

 

SİZİ CPA 2023 İÇİN 20 DAKİKALIK ANKETE KATILMAYA DAVET EDİYORUZ:

• Dünya çapında insan yönetimi önceliklerine ilişkin en güncel bakış açısının oluşturulmasına katkıda bulunun.

• İK'nın mevcut iş ortamını nasıl ele aldığına dair benzersiz içgörüler yaratın.

• İnsan yönetiminin tartışılmasını ve geliştirilmesini destekleyin.

 

Lütfen araştırmaya katkıda bulunabilecek diğer İK uzmanları ile de anket linkini paylaşarak çalışmaya destek olun: https://www.113.vovici.net/se/13B2588B146231AE

 

Desteğiniz ve CPA 2023'e katılımınız için çok teşekkür ederiz.

 

----

CPA, Dünya İnsan Yönetimi Dernekleri Federasyonu (WFPMA) ile Boston Consulting Group (BCG) arasındaki bir işbirliğidir. WFPMA, dünya çapında 660.000'den fazla insan yönetimi profesyonelini temsil eden küresel bir ağdır. Üyeleri, 90'dan fazla ulusal insan kaynakları derneğinden oluşan kıta federasyonlarıdır. BCG ise küresel bir yönetim danışmanlığı firmasıdır ve iş stratejisi danışmanlığında lider olmasının yanı sıra insan sermayesi stratejisi danışmanlığında kabul görmüş bir liderdir. BCG, en önemli zorlukların üstesinden gelmek ve en büyük fırsatları yakalamak için iş dünyası liderleriyle ve toplumsal liderlerle ortaklık kurar.