Vizyonun Şifrelerini Çözen Dr. Oleg Konovalov, İstanbul'a geliyor!

“Şimdi ve gelecek için daha iyi bir çalışma hayatına liderlik etmek’ vizyonuyla 50 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren PERYÖN’ün (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği) düzenlediği “31. İnsan Odağında Yönetim Kongresi” için geri sayım başladı. Bu yıl 4-5 Ekim tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenecek kongrenin ana teması, Cumhuriyet’in 100. yılını onurlandıracak şekilde ‘100 Yüze İnsan’ olarak belirlendi.

Bu kapsamda iki gün boyunca insanın farklı yüzleri, çalışma hayatının, insan kaynağı yönetiminin değişen trendleri ve sürdürülebilirlik gibi konular ‘Gelişen İnsan’, ‘Yenilenen İnsan’ ve ‘Dijitalleşen İnsan’ başlıkları altında konuşulacak.

Kongrenin ana konuşmacılarından biri, Dr. Oleg Konovalov olacak.

Dünyanın önde gelen kanaat önderlerinden Oleg Konovalov, kongrenin ilk günü olan 4 Ekim tarihinde vizyoner liderlik konulu bir konuşma yapacak. Liderlik ve yönetim dünyasının yeni alanlarını keşfetme konusunda son derecede başarılı olan Dr. Konovalov’un Türkçede Optimist Kitap tarafından yayımlanmış ‘Vizyonun Şifreleri’ adlı bir kitabı bulunuyor.

Dr. Konovalov, kongre kapsamında okurları için kitabını da imzalayacak.